![]() |
| |||||||
| International Main forum For everything you wanted to ask in your own language (non-english) |
![]() |
| | LinkBack | Thread Tools | Search this Thread | Display Modes |
| |||
| cand bag un film sa il descarc mi se deschide in bs player , dar imi apare o pagine cu : inregistrat pentru si cod inregistrare. nu stiu care sunt si as vrea sa mi le dati si mie. e urgent |
| |||
|
Aceasta fereastra apare doar la versiunea PRO. Daca ai achizitionat-o, aceste detakii le ai pe mail-ul cu care te-ai inregistrat. Daca ai descarcat de altundeva aceasta versiune, fara a o cumpara, mai bine descarca versiunea free. |
![]() |
| Tags |
| problema |
| Thread Tools | Search this Thread |
| Display Modes | |
| |
Similar Threads | ||||
| Thread | Thread Starter | Forum | Replies | Last Post |
| Romanian posts | adicoto | International Main forum | 167 | 16th November 2020 07:32 PM |
| NERO 7.0.....HELP ME!!!!!!!!!!!!! | perico13 | General Talk And Support | 3 | 21st October 2005 06:50 AM |
| Pixelate (mosaic) effect on all videos | Caio | Bug Reports And Codecs | 6 | 25th January 2004 07:32 PM |